Tajemné horizonty

Nechte se doprovázet na své pouti za tajemnem mužem, který strávil jeho zkoumáním více než dvacet let života a nebudete litovat.

Od 24. září každých čtrnáct dní, vždy v neděli od 21.30 hod. Pouze na TV Kinosvět!

Kdo jsou lidé a společnosti, kteří odkrývají tajemství a záhady střední Evropy? Čím se aktuálně zabývají? Co se skrývá za přírodními anomáliemi? Jaká jsou skrytá poselství z dob minulých? Co k nám přichází z oblohy? Fakta, záznamy, dokumenty, rozhovory, svědectví! To vše v novém publicistickém pořadu předního českého záhadologa a autora literatury faktu Milana Zachy Kučery.Nechte se doprovázet na své pouti za tajemnem mužem, který strávil jeho zkoumáním více než dvacet let života a nebudete litovat.. Od 24. září každých čtrnáct dní, vždy v neděli od 21.30 hod. Pouze na TV Kinosvět!

Autor a průvodce pořadem Milan Zacha Kučera představuje v oblasti záhad, tajemství a vojenství výraznou a neopominutelnou autorskou osobnost. Je držitelem ceny Egona Erwina Kische za knihu Největší tajemství Třetí říše a autorem dalších dvou oblíbených titulů: Archeoastronautických pověstí a Ocelového města. V roce 2015 mu byla Klubem psychotroniky a UFO udělena cena za dvacetiletou badatelskou a publikační činnost. Se svými přednáškami a pořady vystoupil ve více 120 knihovnách a muzeích v České republice a v desítkách obdobných institucí na Slovensku a v Polsku. Autorsky se spolupodílel na přípravě mnoha televizních dokumentů. Od srpna 2017 pracuje jako kreativní a marketingový ředitel TV Kinosvět a TV WAR svět válek.

Tajemné horizonty