Kino Svět

FILM popular

Je tu Film Popular, nový internetový videoportál!

Je tu Film Popular, nový internetový videoportál!

28.07.2017

Nový internetový videoportál zaměřený především na dokumentární tituly
Praha 8. 2. 2017 Dnes startuje Film Popular, nový internetový videoportál, zaměřený především na dokumentární tituly. Provozuje ho Československá filmová společnost, jejímž většinovým majitelem je Leoš Pohl. Videoportál už v tento okamžik nabízí přes tisícovku televizních pořadů a filmů. Ta bude každý měsíc doplňována desítkami nových, zvláště z nabídky televizí CS film, Kinosvět a CS mini.

„Film Popular je plně v češtině, bez reklamy a orientuje se na záhady a tajemství, krimi, military, ale i na dětské pořady. Nabídka je členěna do jednotlivých žánrových skupin, počínaje světem v HD přes filmy a seriály a konče tematickými kanály, třeba o zdraví. Jeho uživatelé navíc získají přístup k předpremiérám a k archivu TV Kinosvět,“ konstatuje Leoš Pohl.

Adresa videoportálu je www.filmpopular.cz

Portál je vyroben technologií responsive design, který se automaticky přizpůsobuje velikosti zobrazovacího zařízení: počítačům s monitory různých velikostí, notebookům, tabletům či mobilům. Jeho uživatelé zaplatí za přístup servisní poplatek 199 Kč ročně formou premium SMS, tedy nejrychlejšího, nejjednoduššího a nejvíce rozšířeného způsobu platby.

Československá filmová společnost kromě Film Popularu zahrnuje televize CS film, Kinosvět, CS mini, Horor film, dále rádio Dechovka, TV Praha a regionální DVB-T síť DVB-T Prague Digital TV.


František Malina
Československá filmová společnost
Zpět na seznam aktualit